De overstap naar de brugklas is een grote verandering. Jongeren komen in een nieuwe omgeving, ontmoeten nieuwe mensen en zijn ineens weer de jongsten op school. In deze periode kunnen zij extra gevoelig zijn voor wat anderen vinden en doen. Daarom is het belangrijk om op tijd met uw kind in gesprek te gaan over alcohol, roken en drugs.
Op dinsdag 6 oktober van 18.30 tot 19.30 uur organiseert Brijder de online ouderavond Frisse Start. Tijdens deze bijeenkomst krijgen ouders en verzorgers informatie en praktische tips om met hun kind over middelengebruik te praten.
Wat kunt u thuis doen?
Een aantal scholen werkt met het lesprogramma Frisse Start. In vier lessen leren jongeren meer over roken, alcohol en drugs en dat middelengebruik op jonge leeftijd niet vanzelfsprekend is.
Ook thuis speelt u hierin een belangrijke rol. Uw mening en de afspraken die u maakt, hebben invloed op de keuzes van uw kind.
Tijdens de ouderavond bespreekt Brijder onder andere:
- hoe u het gesprek over alcohol, roken en drugs kunt voeren;
- welke afspraken u met uw kind kunt maken;
- hoe u uw kind kunt ondersteunen bij het maken van gezonde keuzes.
Alle ouders en verzorgers zijn welkom
De online ouderavond is onderdeel van het programma Frisse Start, dat op een aantal scholen wordt aangeboden. Ook als uw kind niet meedoet aan Frisse Start of in een ander leerjaar zit, bent u van harte welkom om deel te nemen.
📅 dinsdag 6 oktober
🕡 18.30 – 19.30 uur
📍 online





